Header

Two Columns (standard)

System Monitor ERP

Kompletny system zarządzania firmą i wsparcia decyzji biznesowych. MONITOR zapewnia Ci kontrolę nad całą Twoją działalnością. System ten składa się z wielu modułów, które w sumie obejmują wszystkie kluczowe działania we współczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Boxes

Moduł produkcyjny

Jest to serce systemu MONITOR. System ten jest zoptymalizowany pod kątem obsługi produkcji i planowania produkcji. Tutaj wprowadzasz przygotowania struktur wyrobów, dokonujesz istotnych obliczeń i składasz zamówienia produkcyjne, generujące rzeczywiste przychody.

Moduł zakupowy

Tutaj uzyskasz wsparcie dla całego procesu zakupu, od zlecenia do obsługi konta dostawcy. Tutaj możesz skonfigurować dostawców, używać SRM, składać zamówienia, tworzyć zamówienia zakupu, monitorować, przesyłać, tworzyć flagi palet i sprawdzać, czy wszystko jest w porządku.

Moduł sprzedaży

Otrzymasz wsparcie, którego potrzebujesz dla swoich towarów i usług przez cały proces sprzedaży. Otrzymujesz pomoc w zarządzaniu swoimi klientami, potencjalnymi klientami, wsparciem sprzedaży, wycenami i zamówieniami klientów, dostawami, fakturowaniem, statystykami i działaniami następczymi oraz rozrachunkami z klientami i prognozami płatności.

Moduł magazynowy

Tutaj znajdziesz efektywne i godne zaufania planowanie zapotrzebowania i możesz sprawdzić na bieżąco, co masz w magazynie, oraz ile jest to warte. Znajdziesz także najwyższej klasy możliwość szczegółowego śledzenia w Module magazynowym systemu MONITOR. Masz także obsługę wszelkich spraw oraz różne obliczenia magazynowe.

Moduł raportowania czasu

Tutaj kontrolujemy wszystko, co ma związek z czasem pracy na hali produkcyjnej: stemplowanie obecności i pracy, podstawy do wynagrodzeń i funkcje szczegółowego planowania, harmonogramy, statystyki, itp.

Moduł księgowy

Oto wszystkie funkcje potrzebne do księgowania. Zarządzanie planem kont, automatyczna dekretacja /rozksięgowania, periodyzacja, bieżąca księgowość, raporty i działania następcze, a także zmiany okresowe i roczne. Tutaj znajdziesz także Zarządzane Projektami.

Call to action

Two Columns (standard)

Zrównoważony Rozwój z Monitor ERP System

Dzięki nowym funkcjonalnościom systemu Monitor ERP, które dostępne będą już jesienią, możesz dokonywać obliczeń w obrębie zrównoważonego rozwoju oraz śledzić wpływ na klimat jaki wywołuje Twój sektor produkcji.

Wszystko to, aby ułatwić Ci sprostanie europejskim dyrektywom sprawozdawczości przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive) oraz standardom raportowania o zrównoważonym rozwoju ESRS (European Sustainability Reporting Standards).

Two Columns (standard)

SPROSTAJ GLOBALNYM WYZWANIOM Z SYSTEMEM MONITOR ERP

Czasy są trudne i nie wiesz co przyniesie przyszłość? Chcesz przezwyciężyć recesję i zwiększyć swój udział w rynku? 
Dowiedz się w jaki sposób Monitor ERP System może pomóc Twojej w firmie w momencie, kiedy ceny energii i materiałów cały czas się zmieniają. 

Two Columns (standard)

Dlaczego potrzebujesz systemu ERP?

Lee właśnie założył swoją firmę i zaczął produkować swój pierwszy produkt. Firma szybko się rozwija, a Lee zdaje sobie sprawę, że jej wzrost wiąże się z pewnymi wyzwaniami. W poszukiwaniu rozwiązania musi unikać trefnych propozycji od kilku dużych firm informatycznych i jest bliski całkowitego załamania. Wszystko jednak zmienia się, gdy Lee spotyka przedstawiciela handlowego z firmy Monitor ERP System...

Two Columns (standard)

Monitor Academy

Dzięki naszej platformie szkoleniowej Monitor Academy, dostajecie Państwo dostęp do ciekawych kursów z MONITOR G5.

Nasi doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą w stale powiększającej się bazie filmów.

Two Columns (standard)

Planowanie produkcji przynoszące sukces

Czy w pełni kontrolujesz swoją produkcję?

System wsparcia zarządzania MONITOR pomoże Ci uzyskać kontrolę nad wszystkimi kluczowymi procesami. Zwiększysz bezpieczeństwo swoich dostaw, co podwyższy zadowolenie klientów, zapewni lepsze wyniki i pomoże Tobie osiągnąć Twoje cele.

News Component

Call to action

Dzięki nowym funkcjonalnościom systemu Monitor ERP, które dostępne będą już jesienią, możesz dokonywać obliczeń w obrębie zrównoważonego rozwoju oraz śledzić wpływ na klimat jaki wywołuje Twój sektor produkcji. Wszystko to, aby ułatwić Ci sprostanie europejskim dyrektywom sprawozdawczości przedsiębiorstw w zakresie zrównoważonego rozwoju CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive) oraz standardom raportowania o zrównoważonym rozwoju ESRS (European Sustainability Reporting Standards).